.

.

New
Топла продажба 15 Вграден екран на допир за сите во еден компјутер Индустриски панел компјутер со RS485 сериски порти поддршка за WIFI модем

Топла продажба 15 Вграден екран на допир за сите во еден компјутер Индустриски панел компјутер со RS485 сериски порти поддршка

DEN 22020.00

Стока
Достапно.

Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола , Miliary контрола , Мониторинг систем , Мрежа за безбедност , Digital signage , Датум storge и други автоматизација апликации. Изберете го објектот што треба, да ги споделите со нас. повеќето производи може да се испрати во рамките на 1-3 дена откако ќе го извршите плаќањето. Испраќање на пратката да cleints за проверка. Ние направете сметка за вас.0
4
COM(COM)
4
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G / WIFI
1(изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 85% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-30~ 70 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-40 ~70 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V / 5 A DC
Висина
4. Ние брод на светот,со цел да се гарантира превозот ефикасност,ве молиме обидете се да се избере регистрирани пост или да се изразат на бродот на стока,следење на број ви помогне да се одржи на превозот ситуација.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча за поддршка на Windows XP, Windows XP Вграден Линукс, win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
Нашите Услуги
Како да нарачате :
1. Направи плаќање тогаш ние се подготват производи за вас.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Индустриски Следење
Име:
15 инчен индустриски компјутер панел
ПРОЦЕСОРОТ:
intel atom N2800
lan:
2xLAN
меморија:
2GB ( Изборен 4GB,8GB )
Сериски порти:
4 x COM пристаништа ( RS-232/422/485 страна -9pin конектор
Складирање:
32Gb ( изборен 64GB,128GB,256GB )
Чувар Тајмер:
1~255 ресетирате ниво
Работна температура:
-20 +75 степен
Видео Порта:
1 x DVI-D женски конектор за Дигитални Видео Излез
систем:
win10 / win7 / xp / linux
Свеж

Избор на клиенти