.

.

New
Кина Врвот одделение 15 инчен Вграден екран на допир за сите во еден компјутер Индустриски компјутер панел

Кина Врвот одделение 15 инчен Вграден екран на допир за сите во еден компјутер Индустриски компјутер панел

DEN 30144.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да се обезбеди нашата најдобра услуга.Вградени допир сите во еден компјутер Индустриски екран на допир панел pc
Спецификации :
1.
l Ако имате било какви прашања со нашите производи и услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
l Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или барање за враќање на средствата, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ова е вграден, преносни допир индустриски компјутер, поддршка XP, inux, win7 систем
2.Ние сме
секогаш подготвен за нови пријатели и нови бизнис можности.0
4
COM(COM)
4
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-40 ~ +80°C
Складирање Temp
-40 ~ +80°C
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V/5 A DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
5.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 4 Gb
складирање
32 GB ( Изборен 64 GB,128 GB,256 GB )
Систем
Windows XP / win7 / linux / windows10
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 E 1000 Mbps
USB 2. Оперативен Temp : -40 до +80 степен.Ве молиме да оставите позитивен фидбек или 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги.2 М 6-bit/6-бит + FRC
Осветленост на дисплејот
400 cd/m2
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom N2800+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM N2800 1.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-150C
Тип:
Индустриски Следење
Име:
индустриски компјутер панел
ПРОЦЕСОРОТ:
intel atom N2800
Оперативен Систем:
win10 / win7 / xp / linux
lan:
2*RJ45
меморија:
DDR3 2G ram меморија качи
Сериски порти:
4xCOM пристаништа ( RS-232/422/485 страна -9pin конектор
димензија:
(W x D x H)
Чувар Тајмер:
1~255 ресетирате ниво
Работна температура:
-20 +75 степен
Видео Порта:
1 x DVI-D женски конектор за Дигитални Видео Излез
Свеж

Избор на клиенти