.

.

New
AD16-22WF/G 220V Плоштадот сегрегација прекинувач позиција индикатор изолација нож прекинувачи Индикатор светлото AD16-22WFG

AD16-22WF/G 220V Плоштадот сегрегација прекинувач позиција индикатор изолација нож прекинувачи Индикатор светлото AD16-22WFG

DEN 816.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
AD16-22WF/G
Напон:
220V
Свеж

Избор на клиенти