.

.

New
1pcs HABOO12mm индикатор светлото метал материјал единствена точка светлина водоотпорен IP67 мини LED indiactor 6V 12V 24V 110V 220V

1pcs HABOO12mm индикатор светлото метал материјал единствена точка светлина водоотпорен IP67 мини LED indiactor 6V 12V 24V 110V

DEN 116.16

Стока
Достапно.


кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака за LED Боја што ви треба. ако нема порака,ние ќе ви испратиме било која боја имаме во акции ви благодариме!
1.дијаметар : 12mm
2.работа : LED индикатор
3.контакт структура : 0 NO+0 NC
4.заштита ниво : IP67
5.терминал : pcb тип
6.отценети : 250 V 3А
7.раководител : рамна глава
8.глава боја : црвена зелена blur жолто бела ( pls остави порака за која боја у сакате.благодарение)
9.материјал : бакар со никел позлата
10.LED : 6 V 12 V 24 V 110 V 220 V

Детали

боја:
6V ДОВЕДЕ Напон, 12V ДОВЕДЕ Напон, 24V ДОВЕДЕ Напон, 110V ДОВЕДЕ Напон, 220V ДОВЕДЕ Напон
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
HBEP12-H1R0L/C
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти