.

.

New
Комерцијални отворено одделение долго гумени вода слајд со базен

Комерцијални отворено одделение долго гумени вода слајд со базен

DEN 303619.00
DEN 319598.40

Стока
Достапно.


Локација услови
Релативно мазна,без остри предмети
Додатоци
CE/UL компресор,поправка kit(ПВЦ церада ленти во различни бои и лепак),земјата лист
Гаранција
3years
Време на полнење
3-5 минути ,зависи од големината
Пакување
Две меки ткива,тепих внатре и PVC кеса надвор
брод стр ing рок
Од страна на морето,од воздух,од express и така натаму
Рок на плаќање
Т/T 30% однапред,биланс по фотографии потврда,Western Union,L/C и така натаму
.
Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300-500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката.
ПРОИЗВОД DESCRIPITON
Објектот
гумени slide
Материјал
Издржливи ПВЦ церада(пожар-retardant,водоотпорен,не-токсични,УВ и стареењето отпор)
Големина
може да се прилагоди
Логото
може да се прилагоди
Занаетите
Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол
Уметнички дела
Дигитално печатење и имитира за лого,карактер,темата
Соодветна возраст
3-16 години
Користење место
Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена.

Детали

боја:
24x5x7.2m
Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Број На Модел На:
XZ-SB-263
Возраст:
>3 Години
гумени вода слајд со базен:
долго гумени вода слајд
Комерцијални гумени slide:
отворено забава
Свеж

Избор на клиенти