.

.

New
Евтини тркалање надолу по ридот во внатрешноста гигант гумени топката,транспарентни гумени zorb топката со слободни воздушна пумпа

Евтини тркалање надолу по ридот во внатрешноста гигант гумени топката,транспарентни гумени zorb топката со слободни воздушна

DEN 26688.00

Стока
Достапно.

започна ОЕМ и извезуваат во 2007 година,кој се наоѓа во Baiyun област,Гуангжу,Guangdong,Кина.Опис На Производот
Евтини тркалање надолу по ридот во внатрешноста гигант гумени топката,транспарентни гумени zorb топката со слободни воздушна пумпа
Објектот Транспарентен гумени zorb топка
Материјал
1.
Начин На Плаќање
Т/T, Western Union, Pay Pal, Парични
Големина
3m дијаметар или прилагодени
(Поголема или Помала може да се направи според вашите потреби)
Пакување
Транспарентен гумени zorb топка е преполна со ПВЦ торбичката;
воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картон
Карактеристики на транспарентен гумени zorb топка :
Zorb Топката е спорт на тркалање надолу по ридот во внатрешноста гигант гумени топката, Zorb Свет, Гигант Гумени Човековите Хрчак Топката, Тоа е одлично за користење надолу локалните хилс, grassplot,пасишта,паркови, игра области, фудбалските терени и Гумени Zorb Слајд Рампата, Zorbing Орбита, снег поле.
Q3 : можеме Да ја промените големината и бојата врз основа на оригиналната?
Да, големина и боја може да биде нарачана според вашите барања. Покрај тоа, секој влез имаат мрежа со патент, многу безбедно, особено за децата. Таа има стабилни Перформанси, што го прави Zorb Топката не ќе биде во текот заварени или помалку-заварени и го прави тоа да трае подолго. Не користете каков било вид на растворувачи.
Q4 : Како за контрола на квалитетот?
Ние ќе тест, еден по еден да comfirm секој детал на производи е совршен.

Детали

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Дијаметар:
надворешниот 3m,core 2m
Карактеристики:
Гумени
Бренд Име:
qinda надувување
Бар-кодот:
No
Број На Модел На:
QDZB-0512
Предупредување:
Нема остра
Материјал:
ПВЦ
Објектот:
Транспарентен гумени zorb топка
Материјал:
1.0 мм пвц
Inflating време:
Помалку од 10 минути
боја:
Како слика или прилагодени
MOQ:
1 Парче
accesories:
Repait комплет и воздушна пумпа
Гаранција:
2 години
Технички:
Топлина запечатени
Свеж

Избор на клиенти