.

.

New
Железо-Командир 1 пар Тениски рекет со две тениски топката Родител Дете Забава Образовна Играчка Учење Игра За Деца Детска Подароци

Железо-Командир 1 пар Тениски рекет со две тениски топката Родител Дете Забава Образовна Играчка Учење Игра За Деца Детска Подароци

DEN 880.32

Стока
Достапно.

Ако има било каков проблем на нашиот проблем или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го решат. Ако ви треба оригиналниот пакет,pls да платат за екстра такса за пакет.5 cm
Боја : на рекети е еден син и една розова, топката боја е случаен боја, се надевам, ќе може да се разбере.) Ве молиме бидете сигурни дека вашата полно име & вашата точна адреса пред да плаќаат !Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати. На царина,даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.
За Плаќање : не прифаќаме Alipay. Вие сте одговорни за царински давачки. Изборот на Превозот Начин : Понекогаш бесплатен превозот начин не е за корисници во вашата земја, pls се провери тоа .
Пакетот вклучува : 2 рекети,2 топка (како на сликата покажува)
Големината на рекети : 23*42cm, топката големина : 8. Кога ќе испратите парцела за вас од страна на Мал Пакет , следење на информации не покажа онлајн кога пратката е во вашата земја). Се потврдува вашата Примачот Информации : (Особено руската купувачи . Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме закуп ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам. Се Проценува дека Времето за Испорака е за 29-60 работни дена . тогаш вие може да не ја прими. Ние обично пакет на стока без оригиналниот пакет,pls се обрне внимание на тоа пред да го купат.

Детали

Пол:
Унисекс
Димензии:
23x42cm
Спорт:
Тенис
Возраст Опсег:
5-7 Години
Бренд Име:
железо командант
Број На Модел На:
Тенис
Материјал:
Метал
Предупредување:
Никој
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Тип:
Тенис
дизајн:
Тенис
Свеж

Избор на клиенти