.

.

New
Отворен Фудбал На Играта Спорт Играчка Семејство Игра Момче Деца Пластични Фудбалски Цел Монтажни Поставува 88 88 M09

Отворен Фудбал На Играта Спорт Играчка Семејство Игра Момче Деца Пластични Фудбалски Цел Монтажни Поставува 88 88 M09

DEN 493.00
DEN 704.64

Стока
Достапно.

Отворен Фудбал На Играта Спорт Играчка Семејство Игра Момче Деца Пластични Фудбалски Цел Монтажни Поставува 88 88 M09 Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Безбедност на заштита на животната средина пластика производ материјал
Карактеристики : Спорт
Материјал : Пластика
Пакетот Вклучува : 1 сет x Фудбал

Детали

Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Спорт:
Фудбал
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Пол:
Унисекс
Димензии:
40cm* 16cm * 6cm
Број На Модел На:
N/A
Предупредување:
No
Бренд Име:
Силна Toyers
дизајн:
Фудбал
Свеж

Избор на клиенти