.

.

New
T051 Гумени виножито Шатор Најдобри Гумени Купола Шатор Отворено Настани Рекламирање Изложба Гумени Шатори,Гумени шатор

T051 Гумени виножито Шатор Најдобри Гумени Купола Шатор Отворено Настани Рекламирање Изложба Гумени Шатори,Гумени шатор

DEN 46992.00

Стока
Достапно.

Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба. Шатор Inflatables се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот шаторот може да се користи за кампување, лов, промоција и други активности на отворено во зависност од вашите барања . Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. да се вклопуваат во "ладниот" средина и torrid лето. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Тоа може да се користи за секое време и насекаде.Ние може да се печати вашето лого на шатор по разумна цена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Детали

боја:
Бела, Црвена, Жолта
Големина:
8m
Возраст Опсег:
> 8 години
Материјал:
Платно
Карактеристики:
Гумени
Тип:
Шатор
Бренд Име:
BENAO
Предупредување:
Без Вода
Број На Модел На:
T051
боја:
Се прилагодите
Материјал:
Oxford
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции и воздушниот компресор
Големина:
8m*8m or Customize
Гаранција:
1~3years
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти