.

.

New
ДВОРОТ Игри играчка за Деца шатор 125*105cm Количка за дете шатори Девојка Театар Цртан филм Затворен Отворено Бебе Соба оркестарот Розова /Сино

ДВОРОТ Игри играчка за Деца шатор 125*105cm Количка за дете шатори Девојка Театар Цртан филм Затворен Отворено Бебе Соба оркестарот

DEN 2640.00

Стока
Достапно.


1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со нас за овие прашања, ако пакет е изгубен во испраќањето, ние ќе ја повторно или да се вратат парите назад.
2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем реконструкција или повторно да ја прати, ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт.
3, Ако не и се допаѓа она што го наредил, ние прифаќаме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот. Но мора да се плати за враќање превозот цена.
Ако било какви прашања на производи и по-продажба на услуги, или имате поплаки, ве молиме контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации и спор, ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.
1, Нарачки под $100 ние ќе го избере Кина Пост Воздух Mail, Нарачки над $100 Обично ние ќе го избере DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от, Aramex овој четири превозот метод, понекогаш, еден превозот метод ќе се губеа, така ќе се менува и други превозот метод.
2, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Русија клиент треба полно име, ви благодариме.
3, Ако тоа не може да бродови на вашата земја, или превозот цена е многу висока, ве молиме контактирајте со нас за превозот проблеми.

Детали

Карактеристики:
Мека,Спорт,Свитлива
Возраст Опсег:
2-4 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,13-24 Месеци,5-7 Години,> 3 години
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
двор
Тип:
Шатор
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
KTH5 детска игра куќа
Големина:
125X105cm
Примена:
затворен отворено
боја:
Пинк /Сино
Материјал:
Полиестер Игра Бебе Соба
поставување на:
Количка за Деца Простор, Не се Потребни Алатки за Собранието
внимание:
Топки и Играчки Не се Вклучени
статус:
во парк
Број На Модел На:
децата шатор
Свеж

Избор на клиенти