.

.

New
Две Тон Дрво Блок Beater Графики На Дрво Guiro Дрвена Рачка Ударни Играчка

Две Тон Дрво Блок Beater Графики На Дрво Guiro Дрвена Рачка Ударни Играчка

DEN 224.00
DEN 276.96

Стока
Достапно.


Карактеристики : забава парче од страна ударни со одличен звук Може да се користи со било која возраст и со секое ниво на вештина Испорачува светли тонови кога удри со beater (вклучени) се Добие washboard или guiro звук од стружење со beater Мазна дрвени заврши, лесно да се игра и вид на вашите раце на Нашите ударни не е recommened за деца под 3 години
Спецификации : Боја : Дрвени Боја Материјал : Дрвени Големина : 20.5 x 20cm/8.07" x 7.87" Beater : 18 х 4.5 cm/7.09" x 1.77" Количина : 1 Set Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Set x Музичка Играчка
'

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Дрво
Тип:
Xylophone
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Drawable,Образовни,Модел
Пол:
Унисекс
Играчка Тастатура Тип:
Младата Игра Тип
Предупредување:
Никој
Играчка Музички Инструмент Тип:
Храмот Блок
Гитара Свири Метод:
Тип Клуч
Чукам Пијано Скала:
5 Скали
Количина:
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти