.

.

New
100pcs/многу M3*12 3 x 12mm Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin, 3мм Пролет Cotters

100pcs/многу M3*12 3 x 12mm Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin, 3мм Пролет Cotters

DEN 202.56

Стока
Достапно.


Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )*12( L )mm

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3*12
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Иглички
Тип На Објект:
Иглички
MOQ:
500pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти