.

.

New
50Pcs Сребрен Тон Бакар Топката Главата Иглички Брошеви Назад Pin Занаети Наоди 8x0.4cm

50Pcs Сребрен Тон Бакар Топката Главата Иглички Брошеви Назад Pin Занаети Наоди 8x0.4cm

DEN 660.00

Стока
Достапно.

50 Pcs Сребрен Тон Бакар Топката Главата Иглички Брошеви Назад Pin Занаети Наоди 8x0.4cm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Брошеви Материјал Бакар(Кадмиум Слободни) Големина
Прибл : 8cm Дебелина на Капа : 4mm(1/8") Дебелина на Pin : 1mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 50 Компјутери

Детали

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти