.

.

New
28x45mm Сребро Метал Кристал Brooch со Безбедноста Pin Поддршка,што се Користи за Партиски Вечер венчаница,Декорации

28x45mm Сребро Метал Кристал Brooch со Безбедноста Pin Поддршка,што се Користи за Партиски Вечер венчаница,Декорации

DEN 3923.04

Стока
Достапно.


Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Копчето Поддршка Покажува
Каталог на Метал Кристал Копчето,Кристал Brooch,Кристал Токи
Кристал Лизгачи,Кристал Приврзоци и др.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.

Детали

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Метал(Алуминиум)
Боја на Кристал:
Јасни кристали
Боја на Метална Основа:
Сребро.
Стилот на Brooch Pin:
Безбедност Иглички
Големина:
28x45mm (Approximate,measured as the longest part)
Свеж

Избор на клиенти