.

.

New
Круг Lapel Pin/метал амблем направени од страна на железо со имитира злато позлата&1pcs пеперутка копчето Обичај MOQ50pcs бесплатен превозот

Круг Lapel Pin/метал амблем направени од страна на железо со имитира злато позлата&1pcs пеперутка копчето Обичај MOQ50pcs бесплатен

DEN 4411.20

Стока
Достапно.


1. Основно Конкурентни Предности :
а. Висок квалитет со конкурентна цена
б. Мали наредби се прифатени,
в. Клиентот дизајн се добредојдени
г. Професионална & брза услуга
2. Спецификација :
Материјал : железо
Поддршка : 1pcs Пеперутка копчето
Позлата : имитира злато Технологија : полски и насликани
Големина : 30мм (1.18 инчи)
Пакет : 1 парчиња по пластична кеса.
Погоден за промоција или подарок, итн.
3. Истрага било печ е многу лесно :
Само mail за било груба скица, уметнички дела или лого за нас,
Во меѓувреме дозволете ни да знам материјалот, количина, големина, edge и поддршка или посебни барања итн.
MOQ : 50pcs по содржина
Детална Слика за lapel pin :
Уметнички дела со големина на & бои ( lapel pin ) :
Пакување за било каков вид на lapel pin :
Корпоративната Структура & Процес :
Како да се цел?

Детали

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Бренд Име:
Jex
Материјал:
Железо
Материјал:
Железо
позлата:
имитира злато
Големина:
30mm (1.18 inches)
Погоден за Промоција и подарок, итн:
кориснички
Познатиот:
вратоврска pin,метал pin,lapel pin
Топла продажба:
метални игли,железен крст,корпоративни иглички
Популарен:
прилагодено лого,безбедност pin,спојки иглички
Моден:
lapel игли,крстот pin,вработен иглички
Висок квалитет:
обичај lapel игли,амблем,награда иглички
Фабрика цена:
brooch pin,pin награда,награди иглички
Свеж

Избор на клиенти