.

.

New
Балет Наставникот И Ученикот Силуета Уметност Дизајниран Ѕиден Decals Дома Девојки Спална Соба Слатка Dreamly Оркестарот Винил Ѕид Налепници W-321

Балет Наставникот И Ученикот Силуета Уметност Дизајниран Ѕиден Decals Дома Девојки Спална Соба Слатка Dreamly Оркестарот Винил

DEN 314.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

Производ Inforamtion : Број : W-321 Големина : S : 42x42cm M : 57x57cm L : 75x75cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете 1 боја од подолу боја на табелата, можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Детали

боја:
622 црна, 615 сина, 610 руменило, 601 бела, 624 браун, друга боја избор
Големина:
57x57cm, 42x42cm, 75x75cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
W-321
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти