.

.

New
Matchstick Човек Silhouettes Посебни Ѕид Decal Со Marionettes Silhouettes Симпатична Ѕид Налепница Дома Соби Кул Едноставна Оркестарот Wm-465

Matchstick Човек Silhouettes Посебни Ѕид Decal Со Marionettes Silhouettes Симпатична Ѕид Налепница Дома Соби Кул Едноставна Оркестарот

DEN 335.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 45см широк X 45cm високи 60cm широк X 60cm високи 75см широк X 75см високи

Детали

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
60x60cm, 45x45cm, 75x75cm
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
WM-465
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти