.

.

New
3d Прозорец Сценографијата Ѕид Налепница Зелен Чај Градина Убава Пејзаж Позадини Винил Mural Уметност Дома Decal Оркестарот

3d Прозорец Сценографијата Ѕид Налепница Зелен Чај Градина Убава Пејзаж Позадини Винил Mural Уметност Дома Decal Оркестарот

DEN 276.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот 3d Прозорец Сценографијата Ѕид Налепница Зелен Чај Градина Убава Пејзаж Позадини Винил Mural Уметност Дома Decal Оркестарот
Опис На Производот
4 Големини на Располагање : 40x60cm / 16x24inch 60x90cm / 24x36inch 70x100cm / 28x40inch 80x120cm / 32x48inch
Материјал : Високо-квалитетни ПВЦ, Само Лепило Винил. Пакет во Тешко Цевка;
Многу Лесно да се Примени, Отстрани или да се смени неговата позиција,Само ТРГНИ & СТАП (Отстрани премногу Време,исто Така, Ќе влијае На Лепило на Квалитетот);
За Ѕид, Прозорецот или Било Рамно И Сува Површина (Никогаш не го Стави на Трнлив,Валкани, Влажна Површина, или На Налепницата Ќе Падне);
Тоа е Подобро да се Држиме Големи Димензии (80см х 120cm), со Соработка.
Детали За Производот За Прозорецот За Приказ Дома Декор

Детали

Големина:
60x90cm 24x36inch, 80x120cm 32x48inch, 40x60cm 16x24inch, 70x100cm 28x40inch
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
W0719-W0720
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Стакло/Бања
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
AsenArt
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Еколошко ПВЦ
Тема:
Зелен Чај Градина
Големина:
40x60cm,60x90cm,70x100cm,80x120cm
внимание:
Ова е Авион Ѕид Налепница
Свеж

Избор на клиенти