.

.

New
Креативни Фризерски Салон за Убавина Barbershop Поговорка DIY Позадина Отстранлив Винил Дома Декор Уметност Ѕид Налепници JG1297

Креативни Фризерски Салон за Убавина Barbershop Поговорка DIY Позадина Отстранлив Винил Дома Декор Уметност Ѕид Налепници JG1297

DEN 360.00
DEN 378.72

Стока
Достапно.


ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
За нас
1. Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако објектот ќе примите има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите во прв план. Ако производот што сте го добиле има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да ни остави негативни или отворен спорот, ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Можете да не контактирате на 7 дена по добивање на цел ако објектот има никакви проблеми, ние може да ги прифати замена или рефундирање на дека. Ве молиме потврдете го со нас за да ја адресата пред да го испрати назад за да се обезбеди враќање непречено. Ние може да обезбеди DHL, EMS, UPS-от, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост, Швајцарската Пост. Сите производи за поддршка на големо, можете да ме контактирате преку trademanager
.
Материјал : Отстранлив Винил ПВЦ
Карактеристики :
1, може да се отстрани
2, водоотпорен и издржливи винил
3, двострано визуелен модел
4, зелен ѕид налепници
5, со висок квалитет, траат со години без пилинг и бледнее
6. Ве молиме контактирајте ме од Aliexpress порака или цел порака
2. Каде да се применуваат : се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн. - Каде што сакате !
Превозот услови
1.
Контактирајте со нас
1. Ако ви се допаѓа производ купен од нас, се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.

Детали

боја:
Црна
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Животните
Бренд Име:
KUCADA
Број На Модел На:
JG1297
Свеж

Избор на клиенти