.

.

New
jade стакло мозаик мурали плочка Galsang цвеќиња за дома декор

jade стакло мозаик мурали плочка Galsang цвеќиња за дома декор

DEN 72000.00

Стока
Достапно.


Почитувани клиенти :
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагодени
производи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоа
трае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување по
ќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).
Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.
Со Почит,
Јован
Цена $1500 долари е за големината на 1200mm во Ширина од 2500mm во Висина.ве молиме да не контактирате доколку ви треба други големина.

Детали

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Бренд Име:
sarhang
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SH-006
Тема:
Шема
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти