.

.

New
Обичај ласерски анти-фалсификувани марка стандарден код стандарден ласерски анти-фалсификувањето код радиум радио обезбедување на квалитет може да се

Обичај ласерски анти-фалсификувани марка стандарден код стандарден ласерски анти-фалсификувањето код радиум радио обезбедување

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

Не само уникатен софтвер сила, но исто така има способност да обезбеди хардверска поддршка за производство на интегрирани решенија.
Адреса : Гуангжу град Zhongshan Патот осум виножито Улица Бр 40-48, градење Б, Соба 401 Лаи Кралот
.
Нашата компанија има професионален софтвер тим, можете да напишете број на софтвер, со истовремено обезбедување на нормално функционирање на безбедносниот систем!
Цел на жешка линија : 15384409110 Пропушти Li
Факс : 81933089
П : 2853507059 П
Микро сигнал : ppy0806
URL : dianmafangwei.
Гуангжу град на писмо анти-фалсификувањето technology Co.com
Гуангжу буква до буква на Безбедност Technology Co.
Нашата компанија е инвестирано со големи печатење фабриката, па тоа е многу ефикасна во печатење цена.com/
Компанија : Гуангжу град на писмото на Безбедност Technology Co. е да обезбеди професионална безбедносен код етикети, ласерски анти-фалсификувани етикети, награда промоција на анти-фалсификувани етикети, самолепливи етикети, безбедност Cuanhuo етикета и анти Cuanhuo систем за безбедност, членови на интегрален систем, дрога кодови систем целата решение случај на високо-технолошки анти-фалсификувањето технологија претпријатија. Компанија од насочуваат анти-фалсификувањето истрага систем на професионална анти-фалсификувањето стока бегаат спречување на систем, составен дел на системот; од етикетата прирачник за етикетирање на автоматско етикетирање, кодирање; од дрога код прирачник за етикетирање автоматски Fuma, автоматско етикетирање.

Детали

Класификација:
Мебел Налепници
Број На Модел На:
Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Префрлете
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Обработка на прилагодување:
Yes
Лажни Anti начин:
Телефон веб-сајт
Свеж

Избор на клиенти