.

.

New
Отстранлив DIY Момчиња Соба Decal Обичај Момчиња Име Авион Ѕид Налепница Детска Спална соба Расадник Момчиња Decal Винил Ѕид Decal Mural Д-89

Отстранлив DIY Момчиња Соба Decal Обичај Момчиња Име Авион Ѕид Налепница Детска Спална соба Расадник Момчиња Decal Винил Ѕид

DEN 318.00
DEN 429.60

Стока
Достапно.


3427383902214272 Момчиња Custom Name Decal Препорачуваме US $ 13.90 /парче US $ 11.90 /set US $ 15.90 /set US $ 15.90 /set US $ 8.35 /set US $ 13.90 /set US $ 13.90 /set US $ 19.90 /парче US $ 12.90 /парче
Модел Бр. : Д-89
Големина S : 58 X25 CM
М : 98 X42 CM
L : 140 X57 CM Заврши големина е зависи како да plaste тоа , ќе биде поголем
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Ве молиме да ни испратите ИМЕ/БОЈА треба преку "контакт сега" или да испратите порака до продавачот кога ќе го поставите цел,тоа треба да биде на англиски јазик
Ако не се остави какви било информации , ние ќе ги испрати како стандардна СЛИКА ви благодариме
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Детали

боја:
Црна, Сина, други
Големина:
42x98cm, 58x25cm, 57x140cm
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Европа
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
Д-89
Custom Name:
Yes
Бои:
40 Бои
Материјал:
Еко-пријателски Винил
Водоотпорен:
Yes
Свеж

Избор на клиенти