.

.

New
Отстранлив Уметност Дома Декор Винил Ѕид Decal Налепница Авион Air Boing Airbus Авиони Голема Авион Ѕид Srticker Отстранлив Д-87

Отстранлив Уметност Дома Декор Винил Ѕид Decal Налепница Авион Air Boing Airbus Авиони Голема Авион Ѕид Srticker Отстранлив Д-87

DEN 560.00
DEN 699.84

Стока
Достапно.


Модел Бр. : Д-87 Заврши големина 42 X120cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Ве молиме да ни ги испратите БОЈА треба преку "контакт сега" или да испратите порака до продавачот кога ќе го поставите цел,тоа треба да биде на англиски јазик
Ако не се остави какви било информации , ние ќе ги испрати како стандардна СЛИКА ви благодариме
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Детали

боја:
Црна, ДРУГИ се СПОМЕНЕ
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Европа
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
Д-87
Custom Name:
Yes
Бои:
40 Бои
Материјал:
Еко-пријателски Винил
Водоотпорен:
Yes
Свеж

Избор на клиенти