.

.

New
Верски Господ Бог Да Благослојт Се Моли Срцето Автомобил Налепница Водоотпорен Налепница За Кола Прозорец Декорација Винил Уметност Автомобил Mural Y-487

Верски Господ Бог Да Благослојт Се Моли Срцето Автомобил Налепница Водоотпорен Налепница За Кола Прозорец Декорација Винил Уметност

DEN 79.00
DEN 105.12

Стока
Достапно.


3427383902215654 Повеќе автомобил налепница може да НИ се допаѓа $ 1.68 /парче US $ 1.88 /парче US $ 2.05 /парче US $ 1.99 /парче US $ 2.05 /парче US $ 2.03 /парче US $ 1.89 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.68 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.78 /парче US $ 1.98 /парче
34 Производ Inforamtion : Број : Y-487 Големина : 10.2x10.2cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Детали

боја:
822 црна, 801 белата, друга боја избор
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Y-487
Свеж

Избор на клиенти