.

.

New
2017 Акрилик Огледало Продажба Ѕиден Часовник Часовници Кварц Види дома decortion налепници налепница Модерен Дизајн Дневна Соба Уште Живот

2017 Акрилик Огледало Продажба Ѕиден Часовник Часовници Кварц Види дома decortion налепници налепница Модерен Дизајн Дневна Соба

DEN 227.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm
* Боја : Црна Сребро Злато * Инсталиран Големина : 45x45cm ве молиме купувачот внимание : нашиот производ површината имаат заштитна фолија pleaseremove тоа по инсталацијата ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте со нас во времето

Детали

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Стил:
Европа
Бренд Име:
lien сосема нов
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
DIY39
боја:
злато сребро црна
Функција:
огледало налепница
Трговија на големо:
Поддршка На Големо
Цел>=$180:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Свеж

Избор на клиенти