.

.

New
Секси Девојка Клуб Налепница гол Decal Muurstickers Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Секси Девојка Налепница

Секси Девојка Клуб Налепница гол Decal Muurstickers Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Секси Девојка

DEN 1197.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена).
Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).
Обично,Вие ќе добиете изглед дијаграм
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.54 см
Можете да изберете било една боја. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. Ви благодариме! Повратни информации 1.
Превозот 1. Секси Девојка Клуб Налепница гол Decal Muurstickers Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Секси Девојка Налепница
Е Прилагодено : Да
Matreial : Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
големини се обично ОД 22" X 28" / 56 X 72cm
Остави ми порака ,кажи ми : Прилагодено Боја=___ ? Инаку,стандардната Боја-Црна ќе биде предаден.

Детали

боја:
Црна
Големина:
56x72cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Бренд Име:
POOMOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
DV5672
Стандардната боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти