.

.

New
Животните зоолошка градина елени џунглата дрво шума дома decal ѕид налепница детска соба расадник Флора Цвет за бебе градинка роденден подароци

Животните зоолошка градина елени џунглата дрво шума дома decal ѕид налепница детска соба расадник Флора Цвет за бебе градинка

DEN 187.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Ефект Слики / Производ Слики / Детали За Производот
Производ Големина /Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Детали

Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-1229-N
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/creative/корисни
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
боја:
multicolor
Cotent:
Животните зоолошка градина елени Верверица Еж Мајмун Птица Желка
Свеж

Избор на клиенти