.

.

New
Понудата на ласерски анти-фалсификувани етикета код стандарден ласерски ознака ласерски анти-фалсификувани марка поштенски слободни дизајн L sticke

Понудата на ласерски анти-фалсификувани етикета код стандарден ласерски ознака ласерски анти-фалсификувани марка поштенски слободни

DEN 4224.00

Стока
Достапно.


2 стабилност : во нормална на условите за безбедност идентификација функција на анти - фалсификувањето технологија производи за одржување на најкусо време.8 cm
Материјал : увезени хартија, самолепливи хартија со avery viscose производството, квалитетот и вискозност.
1 идентитет : уникатноста и не - трансфер на анти - фалсификувањето идентификација функција на анти - фалсификувањето технологија производи. На пример, дигитална безбедност, така што еден ласерски анти лажна етикета стока идентитет код, секој ласерски анти лажни етикети може да се користи само еднаш, не може да се префрли да се користи.
Лажни Anti технологија :
(1) температура промена на лажни anti Технологија : висока температура или пожар печено, копија исчезне, температурата падна до собна температура, копија и да се вратите на оригиналната боја;
(2) капе доказ технологија : во случај. Прво прашање :
Здраво! Вашето барање е XX XX компанија за продажба на вистински производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодариме!
Вториот прашања : здраво! Имате прашува за сигурносната шифра има се проверуваат, ве молиме пазете се од лажни! Првото прашање на време е : X X X X X X X X X X минути X минути X секунди;
Трета истрага : системот за да се потврди дека ќе провери безбедносен код е означено, ве молиме пазете се од лажни;
(2) уникатност :
Секој сет на анти-фалсификувањето код е систем на случаен генерација, не се вид на правила не се повтори, секој безбедносен код е уникатен, не можат да бидат копирани;
(3) доверливост :
Под безбедносен код испечатен на нула сребрена обвивка, се држи до производот е здрав, производот се продава на потрошувачите може да биде раскинат отвори прашањето, пред оваа е строго доверливи.
8 техничка безбедност, доверливост : на дизајнот и производството на лажни anti технологија производи треба да имаат сигурност и доверливост. Ова е најмногу се загрижени за клиентот, треба да се направи од страна на производителот посветеност период.

Детали

Класификација:
Мебел Налепници
Број На Модел На:
Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Префрлете
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Обработка на прилагодување:
Yes
Лажни Anti начин:
Телефон веб-сајт
Свеж

Избор на клиенти