.

.

New
Винил Постер Топло Кафе Топло Пиење Декорација Ѕид Уметност Decals за Кабинетот Кујна Дома Декор

Винил Постер Топло Кафе Топло Пиење Декорација Ѕид Уметност Decals за Кабинетот Кујна Дома Декор

DEN 157.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни. Вашите прашања ќе бидат дадени одговори во рок од 12 часа во работни денови. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа.
Разликата помеѓу Резба Ѕид Налепници и Печатење Ѕид Налепници . Печатење ѕид налепница не е шуплива и имаат транспарентна рабови. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина. Тоа е не се препорачува да се држи на позадината. Не брзаат да остави негативни повратни информации или отворен спор, инаку нашата служба за корисници може да се неактивни. Ако сакате да го прилагодите други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку порака. Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ни остави пораки.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение.

Детали

Големина:
37 x 58cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
my023
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга Живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Техника:
Резба Исклучителна
Функција:
Дневна соба / Остатокот соба /Детска соба
Пакување:
Европскиот стандард
токсични:
Не-Токсични
Свеж

Избор на клиенти