.

.

New
3D Вазна Цвет Дрво Пластика Ѕид Налепница Дома ТВ Соба Оркестарот Винил Decal Mural

3D Вазна Цвет Дрво Пластика Ѕид Налепница Дома ТВ Соба Оркестарот Винил Decal Mural

DEN 144.00
DEN 151.68

Стока
Достапно.


inkfrog terapeak
ink Frog Analytics
На Ное-18-16 во 08 : 42 : 06 PST, продавачот додадени следните информации :
На Ное-18-16 во 08 : 42 : 15 PST, продавачот додадени следните информации :
.
- Имајте на ум : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
- Сето она што се продаваат се 100% НОВИ на висок квалитет. Како и да е, со следење на број. Ве молиме имајте предвид дека.
- Ако превозот информации не ажурирање за неколку дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе провери за вас.
- Ние ќе направиме се препратат или наплата во рок од 24-48 часа за вас.39 инчен) големина на Пакување се Вклучени : 1 Постави Ѕид Налепница
- Што се однесува до превозот оди, предмети се испраќаат надвор во 1-2 работни дена ( најчесто од 1 работен ден), освен во недела и празник.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат.
- Ако не сте задоволни со објектот добиле, ве молиме да ни кажете проблем љубезно. Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро
- Ние секогаш на-линија од 18 : 00 ЧАСОТ до 2 : 00 PM pst.
- Ако сакате други поврзани електронски производи, можете да не контактирате за повеќе информации. Вашиот бизнис е навистина ценети.)
-На Европа или на други земји, област, тоа ќе потрае повеќе дена на пат. 2he објект големината може да биде малку поинаков од вашата големина. Ние се трошат малку повеќе да ги одржуваме нашите клиенти среќни. Спецификација : Убава Уметност Ѕид Decal за Спална соба,Дневна Соба,трпезарија,Канцеларија и Така натаму.

Детали

Големина:
Medium, Small, Large
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Single-piece Package
Свеж

Избор на клиенти