.

.

New
Нови Пристигнување Мотор Ѕид Mural Водоотпорен Ѕид Decals Дневна Соба Отстранлив Куќа Декорација Dirt Bike Rider Налепници ZA509

Нови Пристигнување Мотор Ѕид Mural Водоотпорен Ѕид Decals Дневна Соба Отстранлив Куќа Декорација Dirt Bike Rider Налепници ZA509

DEN 335.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по барање) Мал : 27cm широк x 59cm високи Medium : 42cm широк x 92cm високи Големи : 56 см широк x 122 см висок

Детали

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
42x92cm, 27x59cm, 56x122cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA509
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти