.

.

New
Нови Пристигнување Stegosaurus Диносаурусите Ѕид Налепница Уметност Винил Decal За Дома Декор На Животните Ѕид Decals Дете Децата Момчиња Соба Decorati

Нови Пристигнување Stegosaurus Диносаурусите Ѕид Налепница Уметност Винил Decal За Дома Декор На Животните Ѕид Decals Дете Децата

DEN 198.00
DEN 233.28

Стока
Достапно.


Производот се Покаже и Детали

Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
57cmx44cm M, 44cmx33cm S, 76cmx59cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
a333
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Stegosaurus Диносаурусите Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Животните
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
Свеж

Избор на клиенти