.

.

New
Шарени Градина Цвет ѕид налепници на ТВ Позадина Троседот Дома декор Летање Птици Пеперутка ѕид decal 3d Ефект Свадба Оркестарот

Шарени Градина Цвет ѕид налепници на ТВ Позадина Троседот Дома декор Летање Птици Пеперутка ѕид decal 3d Ефект Свадба Оркестарот

DEN 145.00
DEN 181.92

Стока
Достапно.


Шарени Градина Цвет ѕид налепници на ТВ Позадина Троседот Дома декор Летање Птици Пеперутка ѕид decal 3d Ефект Свадба Оркестарот
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Детали

боја:
116
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-112-N
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
yes
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Свеж

Избор на клиенти