.

.

New
Болката ќе се Чувствуваат и Денес... Дом Салата Мотивациони Ѕид Decal Цитат Фитнес Сила Тренингот Ѕид Налепници Ѕид Уметност За Деца Соби

Болката ќе се Чувствуваат и Денес... Дом Салата Мотивациони Ѕид Decal Цитат Фитнес Сила Тренингот Ѕид Налепници Ѕид Уметност

DEN 576.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Тоа е
само продолжен поради празници.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел.
Превозот И Наплата
1. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 дена по фондови полагање безбедносната проверка од страна на aliexpress.
Повратни информации
.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. Корисниците мора да понудат точни примачот информации, инаку, клиентите треба да си дозволи загуба.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
Бренд
MCTUM
Пакување
Европскиот Стандард
Објектот
MC1642801
Е прилагодена
Yes
Материја l
Винил ПВЦ
Функција
Еко-Пријателски
Бои
28 бои
Технологија
Сечење( користење на 6 години) Големина : 56cm широк x 100 цм висина
Ве молиме оставете ги вашите бои за текст и линија
Клиентите фото
На нашите клиенти Фотографии ( тие изгледаат одлично, благодарам за овие пријатели)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма.

Детали

боја:
Црна, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива Боја
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
MC1642801
Бренд Име:
MMCTUM
Издржливост :
6 Години Отворено
Место на Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
yes
токсични:
на токсични
Големина:
56x100cm
Свеж

Избор на клиенти