.

.

New
Хари Потер Лаптоп Налепница : Јас Свечено Се Колнам Дека Јас Сум До Не Е Добро - Хари Потер Автомобил Decal / Налепница

Хари Потер Лаптоп Налепница : Јас Свечено Се Колнам Дека Јас Сум До Не Е Добро - Хари Потер Автомобил Decal / Налепница

DEN 134.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

13 топла розова. Големина : Можете да изберете заврши големини преку копчињата погоре. Бои може да биде прикажана малку поинаква од материјали што се должи на екранот поставување на компјутери.
Ние користиме високо квалитетни комерцијални ОТСТРАНЛИВ ѕид винил дека има мат финиш, така тоа изгледа насликани на и може да се отстрани без оштетување на ѕидовите.
Добредојдовте На Нашата Продавница!
Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница . 7 темно зелена. 15 црвено.14 меки розова боја.
Нашите Винил може да се примени во речиси сите не-текстура рамни или обоен ѕид површината, како и повеќето видови на позадина и дрвени ламперија.
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб; Материјал : Животната средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја; Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму.

Детали

боја:
Црна, Црвена
Големина:
20cmx14cm
Censor Кодот:
S1167
Број На Модел На:
S1167
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
aooins
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Модерна
Материјали:
Мет Винил
Производ Карактеристики:
Резба (не-печатени), водоотпорен
Цел:
Смешни автомобили налепници како декорација
Се препорачува простор:
автомобил налепница за декорација
Големина:
20 х 14 см
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница
Тема:
Хари Потер Автомобил Налепница
Материјал:
Винил
Свеж

Избор на клиенти