.

.

New
Кинески Стил Песна Цвет Дома Decal Винил Ѕид Налепница Студија Дневна Соба Дома Декорација Цитати Ѕид Оркестарот Ѕид Уметност Позадина

Кинески Стил Песна Цвет Дома Decal Винил Ѕид Налепница Студија Дневна Соба Дома Декорација Цитати Ѕид Оркестарот Ѕид Уметност

DEN 345.60

Стока
Достапно.

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Детали

боја:
Повеќе
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Стил:
Традиционален Кинески
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
HZ824
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Свеж

Избор на клиенти