.

.

New
Уметноста евтини винил дома декорација Игра се Справи со ѕид налепница отстранлив куќа оркестарот ПВЦ цртан филм игра машина decals во family соба

Уметноста евтини винил дома декорација Игра се Справи со ѕид налепница отстранлив куќа оркестарот ПВЦ цртан филм игра машина

DEN 122.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Уметноста Стан дома декорација продавница
Квалитет : Уметност Стан го избере најдобриот материјал и да се купат прецизност резба машина за производство. ( ЦЕНА на добар квалитет материјал е 3 пати во споредба со слаб квалитет ) . Деликатна среќен живот, ве молиме да се потпираат на Уметноста Стан.
Стил : Производство е извоз во Европа, Америка, Русија, Бразил, Канада, и многу Азиски земји.
Карактер : Не-токсични, отстранлив, водоотпорен , свежи бои, fadeless, најдобри лепак не ќе го уништи вашиот ѕидови и прозорци.
Погодни за : Рамни ѕид, керамички плочки, автомобил, стакло, огледало, метал, пластика, дрвени ѕидни или подни.
Боја избор : Уметност Стан може да ја обезбеди 20 различни бои за да ви. Ве молиме проверете ги боја маса, известување нас која боја ние треба да се произведуваат за вас.
Посебни DIY : Уметност Стан може да се произведуваат како вашите барања, вашата компанија име на училиштето, име, и зборовите кои сакате да запишете врз неа, она што некогаш сте се потребни, ве молам само да забележите нас.
C o l o r T a b l e
професионално и безбедно пакет ќе го заштити производството убаво за секој клиент. ( Ако сте треба голема количина производство, имаме и други совршен пакет. )

Детали

Големина:
Small Size, Medium Size, Big Size
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
QT-0477
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YZHTYHX
Материјал:
ПВЦ
избор на боја:
изберете од боја табела ве молиме
Стил:
Модерната мода decals
Тема:
Игра се Справи со ѕид налепница
Применливи Простор:
вол & стакло & соби & плочка
токсични:
Не-Токсични
испорака:
Безбеден и Брз
Пакет:
Меѓународниот стандард
оригиналниот:
Кина главниот земјиште shandong
Големина:
мали и големи
Функција:
Табла Налепница
Свеж

Избор на клиенти