.

.

New
DCTAL Облека Продавница Decal Секси Дама Девојки Стакло Ѕид Налепница Декорација Облека Продавница Decal Cloakroom Приказ Оркестарот

DCTAL Облека Продавница Decal Секси Дама Девојки Стакло Ѕид Налепница Декорација Облека Продавница Decal Cloakroom Приказ Оркестарот

DEN 1057.00
DEN 1509.60

Стока
Достапно.

Облека Продавница Decal Секси Дама Девојки Стакло Ѕид Налепница Декорација Облека Продавница Decal Cloakroom Приказ Оркестарот
ако сакате повеќе информации за производот ве молиме кликнете на сликата како што е подолу.

Детали

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Транспарентен, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
75x130cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Облека 1015
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Стакло/Бања
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти