.

.

New
Директна продажба на Гроздобер Тетоважи Ткаеше Постери Kraft хартија за Поморски дневник Ѕид Налепница Бербер Дома Декор HM-33

Директна продажба на Гроздобер Тетоважи Ткаеше Постери Kraft хартија за Поморски дневник Ѕид Налепница Бербер Дома Декор HM-33

DEN 134.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Но, ние може да ви понуди попуст на производот. * Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. * Ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
ОПИС w сите хартија,гроздобер хартија постер,дома декорација големина : 32x21cm / 42cmx30cm
Материјал : Kraft хартија Безбедност : Еко-пријателски
Пакување : секој во една свитканост блок Детали на постер
Детали за вистински слики
ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штета
Плаќање : * Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме не двоумете се да ни даде позитивни повратни информации. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство!
. Врати се прифати, во рок од 7 дена по приемот на објектот. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. * Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата. * Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Детали

Големина:
32x21cm, 42x30cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
HM-33
Материјал:
Хартија
Тема:
Уште живот
Сценарија:
Ѕид
Стил:
гроздобер постер
Дома декорација:
ѕидот постер слика
Материјал:
cowhide хартија гроздобер
користат за:
дневна соба и кревет соба кафе кафе канцеларија
ѕидот налепница:
ѕид уметност, занает налепница
нови пристигнување:
Бесплатен превозот
гроздобер хартија:
ретро kraft хартија
топла продажба:
Висок квалитет
Предмет:
ѕид слики декорација
Дома Декор:
ѕидот налепница дома декорација
Свеж

Избор на клиенти