.

.

New
2017 Нови врвни мода diy налепници модерен дизајн на мебел налепница 3d дома декор акрилик огледало црвено часовници површина

2017 Нови врвни мода diy налепници модерен дизајн на мебел налепница 3d дома декор акрилик огледало црвено часовници површина

DEN 432.00
DEN 576.48

Стока
Достапно.

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство!
.Опис на 100% Сосема Часовникот Батеријата : АА батерии (Не се вклучени) Материјал : Акрилик огледало Дебелина : 1mm-3мм Огледало Боја : сребро црното злато (види слика) 1 сет : Мулти-чип Примена на Siz : 40cm X 40cm дијаметар на часовникот : 20cm Купувачот Внимание : нашиот производ површината имаат заштитна фолија ве молиме да го отстраните по инсталација
Детали за Производот
За Погоден Ѕидови
,
За Наше Добро пакет
За плаќање
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка. Ние ќе резервни без напор да се реши тоа.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Повратни информации :
* Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени.
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата.
За Превозот
* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.

Детали

Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
QT-022-22
Материјал:
Акрилик
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Класификација:
За Ѕид налепница
Стил:
3D Огледало Налепница
Материјал:
огледало Акрилик ѕид налепница
Шема:
3D Налепница
Тема:
Уште живот
Број На Модел На:
Нов Производ
Функција:
3D Огледало Налепница
боја:
слика
Свеж

Избор на клиенти