.

.

New
Бесплатен превозот Холандија деца спалната соба отстранлив винил ѕид decal налепници, расадник рими во холандски hl01

Бесплатен превозот Холандија деца спалната соба отстранлив винил ѕид decal налепници, расадник рими во холандски hl01

DEN 229.00
DEN 287.04

Стока
Достапно.

(Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет. Ве молиме контактирајте со нас прво ако имате било какви проблеми околу нашиот производ како што недостасува писма , погрешно количина, погрешен производ, стуткани или не се толку задоволни во секој поглед, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се обезбеди resending или враќање или други ќе се согласи решенија. Ние ќе го цениме многу ако може да ни остави 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : Бела, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Сина, Светло Зелена, Светло Жолта,Темно Сива, Розова, Чоколадо, Војска Зелена, Небото Сино . Ве молиме не го напушти било повратни информации до проблемот е решен. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.

Детали

боја:
Црна, Сина, меки розова, Црвена, Бела, Жолта, топла розова, Кафеава, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, Војска Зелена, Небо Сина, Светло Жолта, Виолетова, Портокалова
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
hl01
Тема:
Знаци
Бренд Име:
Duknow
Спецификација:
2pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
hl01
Тема:
lacht де hele даг
Цели:
винил ѕид decal
Стил:
романтични холандски
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
ѕид/windows/стакло
Големина:
60X45cm
простор:
Холандија бебе соба
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница
Свеж

Избор на клиенти