.

.

New
Бејзбол Автомобил Windows Налепница Име Спортски Decal Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Бејзбол Налепница

Бејзбол Автомобил Windows Налепница Име Спортски Decal Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Бејзбол

DEN 726.00
DEN 1036.80

Стока
Достапно.

Бејзбол Автомобил Windows Налепница Име Спортски Decal Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Бејзбол Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

Детали

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Портокал
Големина:
112x131cm, 58x68cm
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
бејзбол 1157
Бренд Име:
DCTAL
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти