.

.

New
Новиот Ѕид Налепници Дома Декор Постер DIY Ѕиден Часовник Стереоскопски 3D Ѕид Постери Дневна Соба Ѕид Оркестарот Занаети D9440

Новиот Ѕид Налепници Дома Декор Постер DIY Ѕиден Часовник Стереоскопски 3D Ѕид Постери Дневна Соба Ѕид Оркестарот Занаети D9440

DEN 525.00
DEN 749.76

Стока
Достапно.

Налепници направи на ЕВА Пена Материја и Огледало материјал,кој не е токсичен и не бледнее ,може да трае околу 3-5 години.Огледалото со лепак, пред да ја залепите на налепница на ѕидот, ќе треба да го залепите на огледалото на налепница површината прво;
4.Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина; како што се врата ,да ја заборават и така натаму;
3.
Спецификација :
Материјал : Акрилик
Боја : Сребрена, Црна, Црвена, Златна
Часовникот дијаметар : 10см , Часовникот должина : 31cm , Минути должина : 39cm, Дебелина : 1cm
Моќта од страна на : 1 Батерија (Не се вклучени)
Количина : 1 Сет
За големини
1. Diy дизајн, часовникот изгледот големина мери со раце, може да се ajust да биде помала или поголема големина
.
Новиот Ѕид Налепници Дома Декор Постер DIY Ѕиден Часовник Стереоскопски 3 D Ѕид Постери Дневна Соба Оркестарот Ѕид
Многу модата и модерна здив
Можете да DIY она што ви се допаѓа
Лесен и Удобен за нас
ТВ поставување на ѕид, Троседот поставување на ѕид, трпезарија, спална соба, врата, ладилник, гардероба и така натаму, едноставен, но не tedium, сите се покаже модата атмосфера во домот благородна квалитет на живот (НЕ се погодни за валкани или груба површина)
На површината има заштитна фолија за тоа, кога ќе го користите само го извади, и можете да го користите двојно двострано лепило лента да се држи на ѕидот.

Детали

боја:
Црна, Златна, Црвена, Сребрена
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
HW210
Бренд Име:
JERMYN
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
акрилик огледало
Свеж

Избор на клиенти