.

.

New
Бебе Бебе Соба Жирафа Ѕид Налепница Жирафа Ѕид Decal Животинско Ѕид Налепница Детска Соба Деца Ѕид Оркестарот Намали Винил О7

Бебе Бебе Соба Жирафа Ѕид Налепница Жирафа Ѕид Decal Животинско Ѕид Налепница Детска Соба Деца Ѕид Оркестарот Намали Винил О7

DEN 555.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


[size]
Ширина : 20cm, Висина : 56cm
Ширина : 27cm, Висина : 75см
Ширина : 32cm, Висина : 90cm
Ширина : 43cm, Висина : 120cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Детали

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, сина, светло сина, темно сина, виолетова, светло виолетова, сива, светло сива, чоколадо, кафена, златна, сребрена
Големина:
27x75cm, 43x120cm, 20x56cm, 32x90cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
IWA007
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
Свеж

Избор на клиенти