.

.

New
НЕ МОЖЕ да се КУПИ СРЕЌА ѕид цитат пари дневна соба винил decal отстранлив налепница бесплатен превозот

НЕ МОЖЕ да се КУПИ СРЕЌА ѕид цитат пари дневна соба винил decal отстранлив налепница бесплатен превозот

DEN 288.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.


Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3., Улица, Град, Регион и држава.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив.
Чистење на мазна површина пред лепење на
Пакет Содржина :
1 PC Спалната соба Ѕид Налепници Оркестарот Бесконечност Симбол Зборот Љубов Винил Уметност
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. : )
Драг пријател,ако имате било какви проблеми ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор. Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно.
Внимание За Украина Пријатели :
1. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За мали 28cmx50cm медиум 45cmx80cm
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.

Детали

боја:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Светло Сива, Темно Сива, Портокалова
Големина:
45cmx80cm, 28cmx50cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
HWHD
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
2size
Тип:
Трансфери & Налепници
Заврши:
Винил Обложени
боја:
Црна
Тип На Производ:
ѕидот налепница
Свеж

Избор на клиенти