.

.

New
Флеш Стрипови Ѕид Decal Суперхерој Ѕид Винил Налепница Цртани Филмови Дома Внатрешни Работи Деца Детска Соба Оркестарот Вратата Налепници

Флеш Стрипови Ѕид Decal Суперхерој Ѕид Винил Налепница Цртани Филмови Дома Внатрешни Работи Деца Детска Соба Оркестарот Вратата

DEN 472.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Мала : 42 x 60 cm Медиум : 58 x cm 83
Голем : 77 x 110 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Детали

боја:
Црна
Големина:
58x83cm, 42x60cm, 77x110cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-1008
Спецификација:
Single-piece Package
Свеж

Избор на клиенти