.

.

New
Петокрак Облик Огледало Ефект Ѕид Налепници Muraux 3D Акрилик Ѕид Decal За Детска Соба Таванот Дневна Соба DIY Уметност Mural Дома Декор

Петокрак Облик Огледало Ефект Ѕид Налепници Muraux 3D Акрилик Ѕид Decal За Детска Соба Таванот Дневна Соба DIY Уметност Mural

DEN 107.00
DEN 148.80

Стока
Достапно.


Петокрак Облик Огледало Ефект Ѕид Налепници Muraux 3 D Акрилик Ѕид Decal За Детска Соба Таванот Дневна Соба DIY Уметност Mural Дома Декор 28
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Може да се sticked директно на ѕидовите, керамички плочки, windows, екрани и др.
Лесно да се отстрани без да остават дамки на површината.
Не штети на животната средина и здравјето.
Лесно да се Залепи на decal без било неуредна бои и четки.
Својствата се кристално површина, со што се овозможува совршен одраз на светлината.
Материјал : Огледало PS пластика
Боја : Злато,Сребро.
10pcs/пакет Големина : 18.5*10СМ
30pcs/пакет Големина : 9*4.5 CM
50pcs/пакет Големина : 5*5 CM
Облик : Трепкане Ѕвезди
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
Пакет Листата :
1set Огледало на Ѕидот Налепници
Забелешка : ве Молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕидот !!!
Внимание : Ова предмети е DIY производ. Станува збор сите делови одделно. Тоа треба да се стави заедно со себе. Можете да го дизајн на поинаква форма од себе.

Детали

боја:
Злато, Сребро.
Големина:
50PCS 5X5CM, 10PCS 18.5X10CM, 30PCS 9X4.5CM
Бренд Име:
YHOUSE
Тема:
Шема
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Censor Кодот:
H50143
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
3d ѕид огледало налепници
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
sliver, златна
Функција:
Огледало,Украсени;Водоотпорен
Функција:
Може да DIY. Можете да дизајн ви се допаѓа
Таванот Огледало На Ѕидот Налепница:
10/30/50 Компјутери 3D Огледало Површина Ѕид Налепници
Петокрак Облик 3D Акрилик Ѕид Налепници:
DIY Огледало Ефект 3D Ѕид Налепници
Свеж

Избор на клиенти