.

.

New
Авион на Ѕид Налепница Модерна Авион Ѕид Decals DIY Лесно Ѕид Уметност Отстранлив Ѕид Декорација Модерна Авион Намали Винил M10

Авион на Ѕид Налепница Модерна Авион Ѕид Decals DIY Лесно Ѕид Уметност Отстранлив Ѕид Декорација Модерна Авион Намали Винил M10

DEN 367.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


[size]
Ширина : 50 см, Висина : 16cm
Ширина : 100 см, Висина : 32cm
Ширина : 132 см, Висина : 42cm
Ширина : 183 см, Висина : 58cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Детали

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, светло сина, темно сина, чоколадо, кафеава, сива, светло сива, сребрена, златна
Големина:
100x32cm, 183x58cm, 50x16cm, 132x42cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
IWM010
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
боја:
црна, бела, направи бои
Тема:
авион на ѕид налепница, авион ѕид decals
Класификација:
намалување винил ѕид decals, лесно ѕид уметност
Материјал:
Винил пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Карактеристично:
лесно да се примени, да се отстрани, водоотпорен
Соба:
Дневна соба, спална соба
Употреба:
украсување вашите ѕидови, подобрување на домот
Свеж

Избор на клиенти