.

.

New
Сопствени-направи Цртан Слика Персонализирана Елса И Ана Ѕид Decal Со Името Ѕид Decal Винил Налепници

Сопствени-направи Цртан Слика Персонализирана Елса И Ана Ѕид Decal Со Името Ѕид Decal Винил Налепници

DEN 708.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Голем : 58 х 120 см
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот Забелешка : Ако ви треба обичај име,ве молиме оставете порака или контактирајте со нас.Ако не можете да го оставите порака или да контактирате со нас,името е стандардно.Ви благодариме!

Детали

боја:
Црна
Големина:
58x120cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-1000
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Свеж

Избор на клиенти