.

.

New
Казино Налепница Покер Коцкање Decal Коцка Име Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural 19 Боја Изберете Казино Налепница

Казино Налепница Покер Коцкање Decal Коцка Име Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural 19 Боја Изберете Казино Налепница

DEN 156.00
DEN 240.96

Стока
Достапно.

Казино Налепница Коцкање Decal Коцка Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural 19 Боја Изберете Казино Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Декорација Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. со повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

Детали

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
41x58cm, 20x28cm, 58x82cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Игра 1084
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
кориснички:
ве молиме оставете порака
боја:
како боја картичка
Големина:
обично ОД 22 X 28 / 56 X 72cm
за продавница:
Коса
Свеж

Избор на клиенти